Malchem

Фабрика сучасних захисних та промислових  покриттів.

Сучасний виробничий комплекс розташований в передмісті м Варшава (Польща). Заснована фабрика у 1981 році

Багаторічний досвід роботи, запровадження інноваційних рішень у процес виробництва, дозволили закріпити позиції підприємства, на європейському ринку, як виробника високоякісних антикорозійних промислових покриттів.

“MALCHEM” є яскравим прикладом компанії, яка завдяки сучасним пропозиціям для ринку і оптимізації витрат на виробництво, пропонує відмінну якість продукції за прийнятними цінами.

“MALCHEM” сьогодні – це потужний виробничий комплекс, який включає в себе:

 • – лабораторію розробки і тестування лакофарбових матеріалів
 • – сучасну виробничу площадку потужністю 4,8 млн. літрів на рік
 • – багаторівневий відділ контролю якості
 • – логістичний центр

Впроваджена система управління якістю у 2006 році отримала відповідний сертифікат.

Можливість ефективного застосування покриттів різної товщини, робить фарби “MALCHEM” затребуваними підприємствами, що займаються виробництвом та фарбуванням металоконструкцій різних типів складності.

Завдяки зручності і простоті нанесення, матеріали “MALCHEM” з успіхом можуть застосовуватися і на невеликих виробничих майданчиках.

Швидкість висихання і затвердіння при високій вологості, та при мінусових температурах, дозволяє виконувати роботи незалежно від умов виробництва і монтажу.

“АнкортЛК ” – це один з кращих українських дистриб’юторів лакофарбових покриттів вироблених в Європі. З недавніх пір Анкорт є офіційним представником фабрики Malchem ​​в Україні.

Виробництво лакофарбових покриттів Малхем знаходиться в Польщі. Незважаючи на порівняно невелику історію (трохи більше 40-а років), фірма Malchem ​​ось уже 20 років провідний європейський постачальник антикорозійних і промислових покриттів.
Особливим попитом у виробників металоконструкцій користуються:

Фарби “MALCHEM”, для захисту металу і бетону всіх видів застосовуються в декількох галузях. Епоксидні матеріали, масляні фарби і поліуретанові продукти використовуються для захисту під час експлуатації таких промислових об’єктів:
Допомогою технічних спеціалістів “MALCHEM”, користуються відомі європейські проектні бюро в енергетичній та гідротехнічної галузях, а також в інженерному будівництві.
 • – металоконструкції;
  – мости і шляхопроводи;
  – обладнання;
  – машини та механізми;
  – ємності підводні і підземні;
  – об’єкти нафтогазового сектора;
  – рухомий склад і ж / д вагони.
 • Серед конкурентних переваг виробника Malchem ​​і українського дистриб’ютора Анкорт:
  – складська програма;
  – безкоштовна доставка;
  – технічний супровід;
  – гарантії.

Спеціалісти офіційного представника “MALCHEM” в Україні – ТОВ “АНКОРТ ЛК” володіють необхідними компетенціями і завжди готові запропонувати ефективні системи покриттів, з урахуванням факторів навколишнього середовища, в яких вони будуть використовуватися, а також, надати технологічні консультації з умов нанесення і вимог до виконання робіт.