Термостійкі покриття

Підбір термостійких лакофарбових покриттів

Термостійкі покриття виробника Malchem: властивості і можливості

Термостійкість – здатність лакофарбових покриттів зберігати свої властивості всупереч впливу нагрівання. При виборі термостійкого матеріалу потрібно спиратися на розрахунковий діапазон температур, впливу яких буде піддаватися пофарбована поверхня, і на економічний принцип: немає сенсу переплачувати за термостійке покриття, якщо передбачається нагрів тільки до 400 градусів

У лінійці термостійких покриттів від Malchem представлені стійкі до впливу температур матеріали для промислових і побутових цілей.

Застосування термостійких матеріалів Malchem

Основна область застосування термостійких покриттів – нафтопереробні, металургійні підприємства, машинобудування, теплопостачання та інших – всі ці галузі потребують термостійких матеріалів. Димарі і трубопроводи, котли, печі та інші конструкції, що нагріваються в процесі експлуатації, важливо фарбувати складами, стійкими до високих температур.

У виробництві і ремонті автомобілів та іншої техніки, обладнаної двигунами внутрішнього згоряння, термостійкі покриття застосовуються для забарвлення самих моторів і для захисту вихлопної системи.

У побуті термостійкі матеріали можуть знадобитися для фарбування радіаторів опалення, камінних решіток, мангалів, барбекю, котлів опалення і т.д.

Термостійкі покриття Malchem

Силіконові матеріали

Покриття на силіконовій основі лінійки TERMAL для захисно-декоративного фарбування об’єктів, що піддаються впливу підвищеної температури, наприклад, обігрівачів, трубопроводів і т.п. В асортименті Malchem представлені силіконові матеріали, що витримують тривале нагрівання до температур 400, 600 і 800 градусів. Це дозволяє підібрати підходящий до умов експлуатації матеріал, не переплачуючи за надлишковий запас термостійкості. Маркування дана з запасом: допускається перевищення температури поверхні на 50 градусів від норми.

Окрім високих температур, ці покриття захищають від вологи, корозії, добре витримують механічні пошкодження. Їх важлива перевага – стійкість кольору і швидке висихання.

Етилсілікатний цинковий матеріал

ТЕРМАЛЬ ЕСІ (TERMAL ESI)
Матеріал застосовується для грунтування елементів сталевих конструкцій, що експлуатуються в умовах морської, приморської, промислової і міської атмосфери. Призначена також для грунтування сталевих конструкцій, що піддаються впливу температур до 500 ° C.

Покриття стійке до впливу розчинників і масел. Можливість отримання до 80 мкм сухого покриття при одноразовому нанесенні.

Слід контролювати рекомендовану товщину покриття. Понад 80 мкм можуть утворитися дефекти у вигляді тріщин. Не кондиціоновані цинк-силікатні покриття є пористими і тому при нанесенні наступних шарів може мати місце утворення пухирів і кратерів на покритті. З метою протидії цьому явищу слід наносити проміжний шар у вигляді тонкого шару фарби Епоксікор М (Epoxykor М) або лаку Епоксімаль 12 (Epoxymal 12).

Наступні кольори: полівінілові, хлоркаучукові, епоксидні і силіконові матеріали.

Особливості застосування:

Термостійкі системи наносяться за особливою технологією. Перед нанесенням покриття необхідно очистити поверхні.

Поверхня забарвлюється, потім висихає. Після цього необхідно розігріти її до температури, зазначеної в керівництві по експлуатації.

Для продуктів Malchem вона зазвичай становить 200 градусів Цельсія. Через 1,5-2 години поверхня буде надійно захищена від дії високих температур.

Супровід від компанії Анкорт ЛК

При необхідності фахівці офіційного представника Malchem компанія Анкорт ЛК надає клієнтам консультації і технічну підтримку, які дозволять правильно застосувати термостійкі матеріали та отримати від них максимальний ефект, навіть якщо роботи такими матеріалами проводяться вперше.

+38-050-453-85-20 Технічний Директор